Konut Kredisi

Günümüz ev fiyatlarına baktığımızda, asgari ücretli bir vatandaşın para biriktirerek ev sahibi olması imkânsızdır. Yani bunu söylemek çok üzücü fakat durum böyledir. Asgari ücretle çalışanları geçtim asgari ücretin üzerinde çalışan kişiler bile ev sahibi olmakta zorlanmaktadır. Kiralarda oturmak yerine ev sahibi olmayı tercih eden kişilere çözümler üretilmiştir.

Bu çözümlerin içerisinde de en çok tutulanı bankaların sunduğu konut kredisi seçeneğidir. Şimdi konut kredilerinin bazı özellikleri vardır. Bunları bilmeden işlemlere başlamak sizi yanlış yönlendirebilir. Öncelikle konut kredisi kişilere evin ipotek olması şartıyla verilir.

Yani aldığınız ev bankanın size kredi vermesiyle ipotek edilir ve daha sonra kullanımı bu şekilde gerçekleştirilir. Durum böyle olunca da kefil istenmez. Çünkü burada bankaların müşteri üzerinde ki kefili satın alınacak olan evdir. Bunun yanında banka kredi verdiği kişilerin geçmiş durumlarını da inceler. Yani burada da kredi skoru devreye girer. Bankalarda bulunan kredi notunuzun yüksek olması ve geçmişte bankalarla sıkıntılarınızın bulunmaması önemlidir.

Konut Kredisi Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gereklidir?Artık bildiğiniz gibi konut kredisi alınan evin ipoteğiyle mümkündür. İpotek konusu oldukça önemlidir. Kredinizin geri ödemesi konusunda yaşadığınız sıkıntılar sonucunda, bankanın eve sahip olması mümkündür. Bu yüzden geri ödemelerinizi bunları dikkate alarak planlamanız önemlidir. Konut kredilerinin vadeleri genelde 5 ile 10 yıl arasındadır. Uzun dönemler olduğu için herkesin ödeyebileceği seçenekler mevcuttur.

Sizde aylık gelir gider planlamanızı yaparak ev krediniz için ayırabileceğiniz taksiti hesaplamalı ve işlemlerinizi buna göre oluşturmalısınız. Krediniz Hazır Hizmetinizde Krediniz Hazır ’ın eğitimli ve bilgili kadrosu ile sizin bütün sorularınıza cevap ve sorunlarınıza çözüm oluyoruz.İhtiyaç Kredisi için tüm bankalar ile görüşüp sizin için en uygun ve avantajlı olanını size sunuyoruz.Çekemeyeceğini düşündüğünüz krediler için size yardımcı oluyoruz.  

Konut Kredisi Başvuru Formu


 BAŞVURUNU YAP
 RAPORUNU AL
 KREDİN HAZIR


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/krediniz/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107